ברוכים הבאים לפורטל ספורט ימי בישראל.

אוהבים את הים

אתר ספורט ימי בישראל הוקם משתי סיבות עיקריות, הראשונה היא אהבתנו הגדולה לים ולספורט ימי , מאז ומעולם חשנו הנאה אדירה מכל פעילות ספורטיבית ימית, זה התחיל בשחייה, כדורמים, צליחת הכנרת ועם השנים התקדם לגלישת גלים, שייט בקטמרן, גלישת רוח, דייג, שייט בקיאקים וכיום בעיקר גלישת קייט סרפינג. וכפי שאומר המשפט "עדיף יום גרוע בים מאשר יום טוב בעבודה". וכשם שאהבתנו גדולה לים כך אנו נשמח לסייע ולקדם לכל אדם במדינת ישראל אשר מעוניין להיות פעיל בפעילויות ספורט ימי.

שומרים על הים

הסיבה השנייה שבגללה הקמנו את האתר היא הרצון שלנו לסייע ולשמור על הסביבה הימית. אנו דוגלים בשמירה על הטבע והסביבה הימית ונסייע לקדם כל פעולה, עצומה, עמותה אשר אנו מאמינים שמסייעת לשימור הסביבתי. השאיפה שלנו היא שבעזרת החשיפה של המידע בפורטל נוכל לקדם את המודעות לשמירה על הסביבה הימית.

מה יהיה בפורטל ספורט ימי

בפורטל ספורט ימי נפרסם מאמרים ומדריכים אשר יכללו טיפים והמלצות אשר יסייעו לספורטאים חובבים לקחת חלק בכל ספורט ימי, בקרוב נפרסם באתר אינדקס עסקים לכל החברות והספקים בכל התחומים הקשורים לספורט ימי, הפרסום באינדקס יהיה ללא תשלום ובעלי אתרים/ עסקים שירצו להופיע באינדקס יוכלו לשלוח לנו את הפרטים והמידע כדי שנפרסמו עבורם באתר. התנאי שלנו לפרסום עסקים באתר הוא שמדובר בעסקים אשר מקדמים את השמירה על הסביבה הימית.